MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 7278347
nr 727 8347
Fåtölj
1960-tal, Danmark
Kondition: mindre lagning på karm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2011
kl 19:01:13
300 kr
500 kr
350 kr
450 kr
550 kr